Reklama

W 2017 r. będzie kolejna galeria handlowa w Bochni

Do końca 2017 r. w Bochni ma powstać nowe centrum handlowo-usługowe. Galeria Skarpa, bo tak nazwano inwestycję, zostanie wybudowana przy ul. Kazimierza Wielkiego, naprzeciwko stadionu BKS.

W tej chwili trwa pozyskiwanie dzierżawców planowanego obiektu. Będzie to obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 2,5 tysiąca metrów kwadratowych. Zostanie oddany do użytku w 2017 roku. W związku z tym, że nie będzie tam jeden operator, tylko więcej, zostało przyjęte nazewnictwo „galeria” – mówi Rafał Kuc, współwłaściciel spółki RAFKO, która jest inwestorem.

Nazwa planowanego obiektu nawiązuje do ukształtowania terenu, na którym kilka lat temu odkryto piwniczki z XIX w. Jak czytamy na stronie internetowej inwestycji, na dwóch kondygnacjach galerii zaplanowano lokale handlowe ale również nowoczesne centrum biznesowe.

We wnętrzach Galerii Skarpy znajdzie się prawie 2500 m2, w których znajdą dla siebie miejsce najlepsze i najpopularniejsze marki światowej mody jak również duże firmy lub instytucje. Łączna powierzchnia obiektu wynosi ponad 3000 m2. Do naszego obiektu jest możliwość dostarczania towaru pojazdami o masie do 40t. Nasz obiekt dzięki swojej lokalizacji jest idealnym miejscem dla firm poprzez wiele dostępnych miejsc parkingowych, bliskość dostępu do urzędów państwowych jak również łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Dodatkowo nasz budynek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ułatwienia zapewniają winda i specjalnie przygotowane miejsca parkingowe – czytamy.

Prace budowlane mają ruszyć w tym roku i według zapowiedzi inwestora zakończą się przed upływem 2017 r.