Bocheńscy szczypiorniści pokonali zespół z Krakowa

Pojedynek z Krakowiakiem Kraków był przedostatnim rewanżowym spotkaniem w ramach III ligi. Po porażce z pierwszego meczu, bocheńscy zawodnicy pokonali drużynę z grodu Kraka

Pierwsze spotkanie rozegrane między tymi zespołami zakończyło się dla bocheńskich piłkarz ręcznych przegraną z 11-bramkową przewaga przeciwników. Role się odwróciły i podczas rewanżowego spotkania zawodnicy MOSiR Bochnia od pierwszych minut mieli przewagę. Po pierwszej połowie prowadzili z wynikiem 18:11, a spotkanie ostatecznie zakończyło się 10 punktami przewagi naszych piłkarzy 32:22. – Wyróżniłem cały zespół za ambitną grę , a co najważniejsze grę w „swoim stylu”. Brakowało jeszcze więcej skuteczności na boisku lecz podkreślam, iż styl w jakim prezentowaliśmy się podczas tego meczu był naprawdę widowiskowy, a co najważniejsze cały zespół grał ambitnie i dobrze pod względem technicznym – powiedział Marcin Bożek, trener drużyny MOSiR Bochnia.

Ostatnie spotkanie III ligi szczypiornistów zostanie rozegrane 23 maja o godz. 10.00 w hali I LO w Bochni. MOSiR Bochnia zmierzy się z LUKS Skrzyszów. Wstęp wolny