Reklama

Kurna Chata – już otwarta!

W Bochni na dobre zagościła już wiosna, dni są coraz dłuższe, a wieczory ciepłe. Ciekawą alternatywę na spędzenie wieczornych chwil na powietrzu znaleźć można w Bochnia Hotel & SPA. Od 29 kwietnia swoją działalność rozpoczyna bowiem Kurna Chata, w której znaleźć można nie tylko szeroki wybór piw, ale także ciepłe przekąski.

Kurna Chata pozwala na spędzenie letnich wieczorów na powietrzu, przy grillu i piwie, w przyjaznej atmosferze. Planujemy transmisje rozgrywek sportowych, wieczory z muzyką na żywo, konkursy z nagrodami, promocje cenowe oraz imprezy tematyczne. Oprócz szerokiego wybory piw, w Kurnej Chacie znaleźć można także dania z grilla: kiełbaski, szaszłyki, kaszankę, czy pieczone ziemniaki. Już 30 kwietnia i 1 maja zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej na mecze Ligi Mistrzów – mówi Michał Melon, Dyrektor Bochnia Hotel & SPA.

Kurna Chata czynna będzie przez cały weekend majowy od 16.00 do późnych godzin wieczornych. Wśród klientów losowane będą nagrody.

Będziemy zaskakiwać naszych Gości nie tylko nagrodami, ale przede wszystkim pysznym jedzeniem, ciekawymi eventami i przyjazną atmosferą. Chcemy, aby Kurna Chata była miejscem spotkań zarówno dla kibiców, przyjaciół, jak i rodzin z dziećmi, dodaje Melon.

Hotel Bochnia&SPA

Dla smakoszy bardziej wykwintnych potraw czeka natomiast Restauracja „Antyczna”, która jest znakomitym miejscem na organizację imprezy okolicznościowej, romantyczną kolację lub po prostu wspólny obiad ze znajomymi.

Zachęcamy do sprawdzenia nowej karty menu restauracji oraz nowych cen. Nie jedna osoba będzie zaskoczona jakością i ceną, komentuje Dyrektor.

Hotel zaprasza także do korzystania z Centrum Wellness & SPA, gdzie na Gości czeka wiele wiosennych promocji cenowych.

Hotel Bochnia&SPA

Do każdego Gościa podchodzimy indywidualnie. Zachęcam do sprawdzenia, co zmieniło się w naszym hotelu, kończy Michał Melon.