Srebrny medal reprezentantek PSP 5

Podczas finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt reprezentantkom Bochni udało się zająć drugie miejsce.

Podczas finału igrzysk Bochnię reprezentowała drużyna dziewcząt z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 pod kierownictwem trenerki Ewy Salamon. Po fazie grupowej, w której pokonały zespoły z PSP nr 18 z Nowego Sącza oraz PSP nr 16 z Tarnowa wywalczyły sobie miejsce w decydującym, finałowym meczu. – W finale uległy zawodniczkom krakowskiej szkoły sportowej PSP nr 91 – powiedziała Marta Walasek z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni. Ostatecznie bocheńska drużyna zajęła drugie miejsce, zdobywając tym samym srebrny medal.

Skład reprezentacji PSP nr 5: A. Gajli, K. Nosek, K. Jochym, K. Kokoszka, K. Dobranowska, M. Golińska, K. Mazur, D. Budyn, J. Barabasz, K. Kozak, J. Komasa. K. Gajewska, A. Olesińska.