Czwórbój LA z udziałem uczniów bocheńskich podstawówek

Przedstawicieli Szkół Podstawowych z Bochni czekało nie lada wyzwanie. Rywalizowali oni o jak najlepsze wyniki w czwórboju w ramach Miejskich Zawodów Sportowych.

Miejscem rywalizacji reprezentantów bocheńskich podstawówek były boiska przy PSP nr 5 oraz MOSiR-u. Zabrakło tam tylko zawodników ze Szkoły podstawowej nr 1. Dla młodych miłośników sporu zostały przygotowane konkurencje: bieg na 600m – dziewczęta, bieg na 1000m – chłopcy, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową. Zmaganiom tym towarzyszyły emocje nie tylko wśród startujących, ale również wśród koleżanek, kolegów, rodziców, opiekunów. – Nastrój udzielił się również opiekunom i wychowawcom, którzy nie tylko mocno trzymali kciuki za swoich podopiecznych ale też mocno ich dopingowali – powiedziała Beata Wszołek z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W klasyfikacji generalnej najlepsi okazali się zawodnicy PSP nr 5, zajęli pierwsze miejsce w kategorii chłopców oraz dziewcząt. Dwie pierwsze drużyny z obu kategorii wywalczyły sobie awans do Zawodów Powiatowych. Czwórbój został zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji oraz Szkołę Podstawowa nr 5.

Poniżej podajemy najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach.