Ręczna: rewanżowe spotkanie bocheńskich drużyn

W poniedziałek został rozegrany mecz piłki ręcznej, w którym zmierzyły się ze sobą dwie bocheńskie drużyny: MOSiR i BKS Old Stars.

Spotkanie trzecioligowych drużyn było meczem rewanżowym. Dla zawodników MOSiR Bochnia najlepsza okazała się pierwsza część spotkania, którą wygrali 15:11. Po 40 minucie spotkania drużyna Old Stars dogoniła już przeciwników, doprowadzając do remisu 19:19. Z każdą kolejną minutą ich gra stawała się coraz skuteczniejsza. Zdobyli 12 bramek, podczas gdy szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 7. Mecz zakończył się wynikiem 31:26. Najwięcej bramek dla MOSIR-u zdobyli Damian Tacik (9) i Maciej Imiołek (6).

Moi podopieczni rozegrali jedno ze słabszych spotkań , a w szatni po meczu zgodnie stwierdzili, iż nie wykorzystali 22 sytuacji rzutowych, popełniając przy tym jeszcze kilka
błędów technicznych
– powiedział Marcin Bożek, trener drużyny MOSiR Bochnia.

Kolejny mecz zostanie rozegrany w środę 29 kwietnia o godzinie 19.00 na sali I LO. Drużyna MOSiR-u będzie podejmować Krakowiaka Kraków.