Jerzy Lysy o inwestycjach w gminie, sytuacji w RPK oraz o półmetku kadencji burmistrza i starosty

Poranna kawa mojejBochni z wójtem gminy Bochnia Jerzym Lysym.

część II o RPK

część III o półmetku kadencji starosty i burmistrza

There are 4 comments

  1. Mnie nie obchodzi polityka, pan Lysy jest kompetentny, czarujący i kropka. Nie wiem dlaczego nie został burmistrzem ani starostą, podobno mógł .
    Nie dziwię się że ma w gminie ogromne poparcie a wójtowski stołek chyba mu odpowiada. Życzę panu wójtowi wszelkiej pomyślności !

  2. Przestań lolitka bo mnie zemdliło. Jedno co jest pewne to to, że jest skuteczny, ale czy robi to zawsze tak jak można, no to sie może dopiero okazać. To nie jest tak do końca, że robi, że jest świetny. Ja, jak i kilkuset innych mieszkańców gminy wywaliłem pod presją kilka tys. zł na kanalizację, a chwała za to spadła na wójta. Uważasz, że takie postępowanie jest ok. Ludzie opamiętajcie się. Czarujący, miły….. Ma być skuteczny i prawy, a nie cyniczny i …….

  3. najbardziej cyniczny facet wygrał ostatnie wybory w mieście Bochni i nikt z nim nie może się równać !!!!!
    droga misiu, pan Lysy nie jest bohaterem z mojej bajki ale sprawiedliwie trzeba mu oddać że nauczycielom i wszystkim pracownikom w gminie podkręca śrubę i gmina raczej dobrze na tym wychodzi.
    misiu, posłuchaj wywiadu jeszcze raz – o tej kanalizacji wójt powiedział wyraźnie, że mieszkańcy poważnie pomagają finansowo i zaakceptowali jego filozofię że by nie czekać 25 lat na inwestycje -jak my w kurowie i dołuszycach

  4. Zgadzam się z „januszkiem” że burmistrz miasta w Bochni to nie tyko cynik do potęgi lecz także człowiek który bez zmrużenia oka mija się z prawdą [edyt. red],że za niedługo nie wejdzie do swojego gabinetu bo mu NOS tak szybko się wydłuża. Wczoraj miał już kłopot z wejściem do toalety………!!!