Kilkaset osób wzięło udział w maryjnych rekolekcjach ewangelizacyjnych, które trwały od 9 do 11 grudnia 2011 roku w par. św. Mikołaja Bochni. Zgromadzeni oprócz udziału w nabożeństwach i modlitwach w kościele, słuchali konferencji na sali gimnastycznej LO, uczestniczyli w rozmowach ewangelizacyjnych w salach szkolnych a w sobotę dodatkowo w „pogodnym wieczorze”. Do wspólnej zabawy włączyły się także dzieci, które wystapiły z krótkim programem, przygotowanym pod kierunkiem animatorów opiekujących się nimi podczas rekolekcji.
- Home
- tematyka
- Życie religijne
- Rekolekcje ewangelizacyjne – galeria zdjęć
Ostatnio dodane
Dni Bochni 2026. Dzisiaj trzeci, ostatni dzień. Program
21 czerwca 2026
Dni Bochni. Tymek wywołał poruszenie na Rynku (zdjęcia)
21 czerwca 2026
Dni Bochni. Święto ulicy Solnej i T.Love (video)
20 czerwca 2026
Gmina Bochnia. Zamknięcie drogi w Gierczycach
20 czerwca 2026
Studniówki
Maturzyści II LO bawili się w Czuszowie (zdjęcia)
31 stycznia 2026
Na 100 dni przed maturą bawiła się „Budowlanka”. Zdjęcia
25 stycznia 2026
Studniówka w „Mechaniku” minęła z wielkim hukiem. Zdjęcia
24 stycznia 2026
Studniówkowe ostatki w I LO. Zdjęcia
9 lutego 2025






















