Reklama

Kevin Aiston odwiedzi bocheńskie przedszkola

Określany mianem „najpopularniejszego Anglika w Polsce” showman, znany m.in. z programu „Europa da się˝ lubić” odwiedzi w przyszłym tygodniu Bochnię. Spotka się z przedszkolakami uczęszczającymi do placówek nr 3 i 6.

Wizyta Kevina Aistona w Bochni odbędzie się z inicjatywy Centrum Edukacji Atut, które od około 10 współpracuje z bocheńskimi przedszkolami prowadzać w obu placówkach zajęcia języka angielskiego.

Podobne spotkania z osobami publicznymi dla przedszkolaków firma ta organizowała już w innych miastach, w Bochni odbędzie się ono po raz pierwszy. Ma ono na celu uatrakcyjnić naukę dzieci poprzez umożliwienie im spotkania z osobą medialną, anglojęzyczną, która poprowadzi lekcję specjalną.

W naszym założeniu będzie to zabawowa form zajęć angielskiego, oraz pogadanka na temat bezpieczeństwa z racji zawodu strażaka – wykonywanego przez gościa – informuje Magdalena Pinas z Centrum Edukacji Atut.

Kevin Aiston spotka się z przedszkolakami 23 listopada. O godzinie 12.30 przyjedzie do przedszkola nr 3, a o godz. 13.45 – do przedszkola nr 6.