Jaki będzie dojazd do Strefy Aktywności Gospodarczej, skoro łącznik na razie nie powstanie? – burmistrz Stefan Kolawiński w Porannej Kawie

Rok po kampanii wyborczej w wyborach samorządowych gościem Porannej Kawy był burmistrz Stefan Kolawiński. Kandydat, który ujawnił się jako ostatni okazał się czarnym koniem wyborów 2010 roku. Jak ocenia minione 12 miesięcy?

Burmistrz Stefan Kolawiński został zaprzysiężony 14 grudnia 2010 r. W radzie miejskiej ma sytuację bezprecedensową. Radnymi są dwaj jego poprzednicy: Wojciech Cholewa (burmistrz Bochni w latach 1998-2006) i Bogdan Kosturkiewicz (burmistrz Bochni w latach 2006-2010). Co to dla niego oznacza?

Obecnie Stefan Kolawiński konstruuje swój pierwszy autorski budżet na 2012 r. Ten obecny został przygotowany przez jego poprzednika, on sam po objęciu urzędu dokonał w nim drobnych korekt. Na co zostanie położony nacisk w wydatkach majątkowych?

Od kiedy Bocheńska Strefa Aktywności Gospodarczej zacznie przynosić wpływy do kasy miejskiej? Jak będzie ona funkcjonowała w sytuacji, gdy nie wiadomo, kiedy powstanie łącznik autostradowy?

Na te i inne pytania usłyszą Państwo odpowiedź w Porannej Kawie z burmistrzem Stefanem Kolawińskim.