MOSiR II mistrzem ligi

MOSiR II z kompletem zwycięstw zakończył zmagania w Rejonowej Lidze Trampkarzy Młodszych. Bocheński zespół w swoim ostatnim występie podtrzymał świetną serię i wygrał dwunaste z kolei spotkanie – podaje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Tym razem po strzale Filipa Korty, który otrzymał piękne podanie od Piotra Matrasa pokonali Strzelca Okulice. W meczu tym młodzi bochnianie dążyli do zwycięstwa od pierwszej minuty, przeważając w całej walce. Jednak ich wyśmienite okazje padały łupem bramkarza lub przelatywały minimalnie obok bramki, jak między innymi strzał z rzutu karnego. Determinacja i ambicja przyniosła pozytywny skutek w 48 minucie po wspomnianym już strzale Korty – podaje MOSiR.

Podopieczni trenera Janusza Piątka zwyciężyli w zmaganiach Rejonowej Ligi Trampkarzy Młodszych po raz trzeci z rzędu. Zdobyli komplet 36 punktów i stosunek bramek 78-8.

Młodym piłkarzom serdecznie gratulujemy i życzymy im sukcesów w kolejnych rozgrywkach.