Piłka nożna. Zwycięstwo Szreniawy, remis BKSu.

Szreniawa Nowy Wiśnicz pokonała 3-2 po emocjonującym spotkaniu Dalin Myślenice po bramkach Kiwackiego (dwie) oraz Pasionka. W Bochni BKS zremisował 1-1 z Przeciszovią Przeciszów. Bramkę dla gospodarzy strzeli Marek Handzlik.

Po nudnym spotkaniu BKS Bochnia zremisował na własnym boisku 1-1 z Przeciszovią Przeciszów. Bramki zdobyli: Rafał Ortman w 72 minucie dla Przeciszovii oraz Marek Handzlik w 86 minucie dla BKSu.

Więcej emocji było w Wiśniczu gdzie miejscowa Szreniawa pokonał 3-2 Dalin Myślenice. Bramki strzelili: Pasionek 4 min, Kiwacki 12 min, 79 min(k) dla Szreniawy, natomiast strzelcami bramek dla gości byli Górecki 32 min i  Mizia 55 min. Wkrótce więcej informacji.

There are 3 comments

1. spragniony wrazen wizualnych |

będą jakieś zdj z tych meczów??? odpisac jak sie pofatygowałem! prosze oczywiscie grzecznie