IV liga. Nudny remis BKS-u w Zakliczynie

Bocheński KS zremisował 1-1 z Dunajcem Zakliczyn w meczu 8. kolejki małopolskiej IV ligi. Bramkę dla bochnian zdobył w 45 minucie Marcin Mikulski.

Po słabym w wykonaniu obu zespołów, BKS zremisował w Zakliczynie 1-1. Pierwsza bramka, dla gospodarzy, padła w 28minucie po niefrasobliwej próbie wybicia piłki z pola karnego bochnian. W zamieszaniu najwięcej „zimnej krwi” zachował Kubik, który mocnym strzałem pokonał Piątka..

Strata bramki podziałała mobilizująco na gości, którzy w przeciągu kilkunastu minut stworzyli kilka groźnych sytuacji. Jedną z nich, w 45 minucie meczu wykorzystał, będący w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy, Marcin Mikulski.

Składy:

Dunajec: Ludwa – Jamróg, Maciosek, Pietras, Falkowski – Jarosz, (73’Steć), Nadolni, Kusiak, (55’ P. Kubik), Krauze – T. Kubik, Cabała (90’ Gwiżdż)

BKS: Piątek – Buczek, Kasprzyk, Gawłowicz, Rachwalski – Mikulski (70’ Pulak), Motak, Rynduch, Siwek, Więsek (80’ Strach) –  Handzlik (72’ Kaczmarczyk).

Po 8. kolejkach BKS zajmuje 11 pozycję w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Prowadzi Limanovia z 18 punktami.