Kolejne zwycięstwa trampkarzy MOSiR-u

Bocheńscy piłkarze odnieśli kolejne zwycięstwa w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. Z opuszczoną głową z boiska schodzili tym razem gospodarze – trampkarze tarnowskich Jaskółek, przegrywając z MOSiR-em w dwóch meczach.

Unia Tarnów – MOSiR Bochnia 0-3

Wysokim wynikiem mogą pochwalić się trampkarze młodsi. Do końca pierwszej połowy nie padły żadnego bramki lecz przewaga MOSiR-u Bochnia nad zespołem Unii Tarnów była widoczna. Pierwszy gol padł tuż po przerwie – na listę strzelców wpisał się Wojtek Słomka po asyście Arka Budzyna, wynik na 2-0 podwyższył Michał Łącki. Wynik ustalił Bartek Chlebek dla którego była to pierwsza bramka w tych rozgrywkach. Drużyna Janusza Piątka zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 pkt.

Unia Tarnów – MOSiR Bochnia 0-1

Bramkę dającą zwycięstwo piłkarzom z Bochni nad Jaskółkami zdobył Grzegorz Mus. Mecz nie należał do łatwych lecz 3pkt „trafiły” do klubu z ul. Parkowej. Trampkarze starsi w MLT wygrali wszystkie mecze i zajmują drugą pozycję za Sandecją Nowy Sącz.

Wygrane pozwalają nam utrzymać bardzo wysoką pozycję w tabeli – cieszy się trener Marcin Leśniak. – Po czterech rozegranych meczach wyprzedza nas Sandecja Nowy Sącz, z którą spotkamy się 28 września.

Warto dodać iż w najbliższą niedzielę MOSiR Bochnia będzie u siebie podejmować krakowską Wisłę.