KN2: umowa podpisana

Za 480 dni Bochnia ma mieć obwodnicę północno-zachodnią. Właśnie została podpisana umowa z wykonawcą inwestycji.

Jest nim firma Budostal 5, która za wybudowanie tzw. drogi KN2 otrzyma od miasta ponad 11 mln zł. Jak mówi Andrzej Dubała, prezes firmy, 16 miesięcy na wykonanie nowej drogi to wystarczająco dużo czasu. – Są to terminy, które przyjęliśmy i wykonamy w tym czasie – mówi.

Obwodnica północno-zachodnia ma połączyć osiedle Niepodległości z przemysłową częścią Bochni: ul. Karosek, Partyzantów i Poniatowskiego.

There are 8 comments

  1. Budostal-5 czyli ta firma która przekupywała urzędników samorządowych i teraz jest z nią Afera Tajstera !!!!! Ale reklama dla Bochni !!!!!

  2. Wspaniale! Wreszcie będzie można omijać centrum jadąc od strony Proszówek na Kraków :):)

  3. A co z tą blaszaną architekturą? Czy brak informacji w tym temacie oznacza że garaże pozostają na tz.”drodze do nikąd”???

  4. KN2 budowa drogi jest budująca cieszy obojętnie kto wykona w terminie to jest duży postęp urzędu miasta,TERAZ chciałbym dowiedzieć się co ze zjazdem z autostrady którędy będzie przebiegać proszę o wiadomości

  5. część mieszkańców Bochni i niemal cała Brzeźnica chcąc dojechać do domu od strony Krakowa zmuszeni są jechać przez centrum miasta.A wystarczyłby zjazd z obwodnicy i wyjazd i połowa ruchu w centrum znika.

  6. pragnę przypomnieć że skierunku brzeżnicy dojedza 1/5 bochni oraz wiśnicza ,poręby spytkowskiej itd

  7. Aktualny nr Ziemi Bocheńskiej poinformował że przebieg drogi KN2 jest dokładnie taki oprotestowali mieszkańcy ul.Legionów Polskich gdzie już pękaja mury bloków ,dzieci chodzą do szkoły…Zmieniono przebieg drogi bo w domkach jednorodzinnych mieszkają wazniejsi mieszkańcy miasta.
    Panie Burmistrzu -to nasze głosy doprowadziły Pana na Urzędy ! Prosze o tym pomyslec !