32 medale dla młodych pływaków z Bochni

Aż 20 tytułów Mistrzowskich a w sumie 32 medale – zdobyła ekipa T.S. Pływak na letnich Mistrzostwach Okręgu organizowanych na Krytej Pływalni w Bochni w miniony weekend.

To bardzo dobry wynik zważywszy, że Bocheńska sekcja liczyła zaledwie 12 zawodników. Szczegółowe wyniki można obejrzeć na http://omegatiming.pl/new/ w zakładce zawody okręgowe Bocheńska ekipa wystąpiła w składzie:

W kategorii 13 lat: Całka Anna , Jaśkiewicz Klaudia, Świderska Patrycja, Michalczyk Urszula.
W kategorii 12 lat: Kozik Anna, Rugała Anna
W kategorii 11 lat: Świderska Wiktoria
W kategorii 10 lat: Całka Jakub, Kocot Wiktor, Michalczyk Andrzej, Krzyszkowska Izabela, Młynarska Marika.

Sztafeta dziewcząt z rocznika 97 na dystansach 4 x 50 zmiennym , 4 x 100 dowolnym i 4 x 50 dowolnym w składzie: Całka Anna, Michalczyk Urszula, Świderska Patrycja, Jaśkiewicz Klaudia była bezkonkurencyjna i trzy krotnie zdobyła 1 miejsce.

Puchar ufundowany przez Burmistrza Miasta Bochnia dla Najlepszej Zawodniczki i Zawodnika z Bochni przypadło rodzeństwu –Andrzejowi i Urszuli Michalczyk.

Na uwagę zasługuje też fakt że najlepszą ekipą wśród 10-cio Latków zajęła sekcja T.S.Pływak natomiast wśród 13- latków klub z Bochni w klasyfikacji generalnej uplasował się na 3 miejscu.

To jedna z ostatnich imprez kończąca obecny sezon. Pozostały jeszcze dwa najważniejsze starty na Mistrzostwach Polski dla 12 latków w Ostrowcu Świętokrzyskim, oraz wyjazd do Gorzowa Wielkopolskiego na Mistrzostwa Polski 13 – sto Latków.