M. Szczepara: J. Pająk nie jest dojrzałym politykiem

Gościem dzisiejszej „Porannej kawy” była Małgorzata Szczepara – były Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta.

Podczas dzisiejszej „Porannej kawy” Małgorzata Szczepana krytycznie oceniła nie fakt, ale sposób odwołania z funkcji Przewodniczącej rady Powiatu Joanny Solak. Powiedziała – Tak się z człowiekiem nie postępuje.

Podzieliła także pogląd radnego Ludwika Węgrzyna w sprawie obecnej sytuacji w Radzie Powiatu.

Oglądnij całą „Poranną kawę” mojejBochni.

There are 18 comments

 1. Szanowni Państwo,
  Można szanować lub nie Margo ale kobieta ma rację i jako jedna z nielicznych ma klasę, zapewne pojawi się ze 100 komów że jest taka, siaka czy owaka ale pamiętajcie jedno radca prawny, adwokat, lekarz, profesor, to elity społeczne – nieważne co myślimy ale zastanówmy się na tym. Ponadto jest kobietą twardo stąpającą po ziemi nie wdającą się w układy i gotowa walczyć o swoje dobre imię ma honor i odwagę to co nie jest znane wielu radnym z kosmicznej koalicji. Co do wyroku sądu i stwierdzenia o „byłej pani rzecznik” to jest to niefortunne stwierdzenie bo w mojej ocenie Margo dalej nią jest :) zobaczymy co przyniesie nowy dzień …
  powodzenia i do zobaczenia w następnych wyborach oj pokonkurujemy razem o fotel burmistrza :)

 2. Pozdrawiam serdecznie Pani Małgorzato! 3mam kciuki i przypominam jeszcze tylko 2 lata rządów głupoty!

 3. słuchaj rarer- ty najlepiej wiesz kto jest mądry – to weź się za robotę i spróbuj coś zmienić w tym powiecie, anie tylko krytykuj innych. pani szczepara miał swoje 5 minut i ich nie wykorzystała – to teraz urabia opinię innym – tak najłatwiej. ja osobiście nie chciałbym miec do czynienia z ta tzw. ” Kobietą z klasą”- lubię kobiety ” Z kulturą”, a tej P. M.S. – brak…

 4. Świetny pomysł redakcji z ta seria programów. Ciekawi goście, naprawdę ciekawie się ogląda. Ale Alku od kiedy Ty pijesz kawe :)

 5. DLa mnie to troszke dziwne – i widać walke o „stołki”, bo przecież i pani Szczepara i starosta Spiderman są z jednej i tej samej partii …

 6. proszę państwa, każda kobieta 50 letnia ma prawo powiedzieć o 30 latku, że jest niedojrzały, nie tylko politycznie. Więc nie jest to jakiś afront. A nawiasem mówiąc, zgadzam się z przedmówcą, że te pozytywne komentarze sama sobie pani pisze.

 7. małgorzata szczepara |

  1/ do Kasi Korbel : cieszę się bardzo, że podzielasz część moich opinii i serdeczne pozdrowionka,
  2/do niektórych Państwa powyżej: Nie muszę pisać komentarzy „o sobie” (jak to robią niektórzy desperaci) – to poniżej mojej godności. Dziękuję za zainteresowanie ” i to by było na tyle” jak mówił śp.prof Stanisławski.

 8. Brawo,
  prosze się nie przejmować zawsze są „małe zakompleksione” osóbki, które swoimi kompleksami i niskim poczuciem swojej wartości starają się zarazić innych to ich podnieca – to taki rodzaj zboczenia.
  Co do pisania samym o sobie to drodzy zakompleksieni nie ten adres Margo to babka z klasą i ma odwagę to nie „boska” Jo-Anna.
  Ot co :)

 9. jak mniemam to pewnie BKS pisze paszkwile w komentarzach na Panią Szczeparę. Kręcą sobie nadgodziny :)