G. Korta: przetarg na budowę KN2 rozstrzygnięty. Znamy wykonawcę

Mamy przyjemność poinformować, iż dzisiaj ruszyła nowa propozycja portalu mojaBochnia.pl – telewizyjny program „Poranna kawa mojejBochni”.

Zapraszamy do niego lokalnych polityków, radnych i ciekawie postaci naszego pejzażu.

Podczas programu degustujemy dobrą i sprawdzoną lokalną markę kawy – Cafe Mag, dostarczaną przez firmę Segafredo Zanetti Poland.

Poranna kawa mojejBochni – to mocna kawa, miękkie fotele i twarde rozmowy.

There are 5 comments

 1. katarzyna korbel |

  Bardzo fajny pomysł – gratuluję, ale… Alku od kiedy Ty właściwie pijesz kawę:)))?

 2. Pan Korta nie odpowiedział ile będzie kosztować KN2 i ile bocheńscy podatnicy zapłacą za nadzór firmie z Krakowa. Przykład z inżynierem kontraktu przy kanalizacji jest fatalny, bo wiadomo jak dużo pieniędzy w unijnych inwestycjach przejada biurokracja.
  Budostal-5 to ta sama firma, która skorumpowała dyr.Tajstera w Krakowie a cały zarząd Budostalu siedzi w więzieniu. Gratuluję, świetny wybór !!!

 3. patrząc obiektywnie wybrano najtańszego wykonawcę bo takie były wymogi specyfikacji istotnych warunków zamówienia, lecz jeżeli chodzi o jakoś jest to firma moim zdaniem najniżej sytuowana w rankigu firm startujących – długie terminy

 4. radny miejski E.K. |

  nie będę komentował zagadnienia o którym dyskutowano tj. o rostrzygniętym przetargu na budowę drogi KN-2, gdyż chcę być przekonany , że organy władzy i osoby które je reprezentują wykonują swoje obowiązki w poczuciu odpowiedzialności za powierzone im mienie i sprawy . Nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej. Z resztą daleka mi jest szpiego mania . Co do jednego jestem przekonany – ze wszystkich sił trzeba sprzyjać , pomagać (jak tylko można) by doszło do rozpoczęcia i teminowego wykonania – ze wszech miar potrzebnej ulicy łączącej oś. Niepodległości z północną częścią miasta. Potrzebę wybudowania tej drogi , ze względu na zwiększająca się ilość samochodów , nie wymyślono teraz , ani przed10-ciu laty .O tej inwestycji myślano i projektowano ją przy projektowaniu całego Nowego Osiedla na zachodniej stronie Bochnia . Celowo pomijam nazewnictwo jakie miało być , jakie było i jakie jest . Uważam , że aktualna nazwa = Osiedle Nipodległości odpowiada wszystkim lub prawie wszyskim. Nie oznacza to , że jestem przeciwny wszelkim rozmowom na ten temat .Wręcz przeciwnie , gratuluję nowej fomy owych dywagacji w redakcji Mojej Bochni. Równie dobrze , może to być Śniadanie u Redaktora Aleksandra Rzepeckiego, lub spotkanie przy winie( jeśli chodzi o mnie to koniecznie czerwonym).Życzę jak największych owoców z tych spotkań.

 5. Są nowe okoliczności – ludzie podają burmistrza kosturkiewicza do prokuratury a on się odgraża że doniesienie na funkcjonariusza publicznego to przestępstwo !!!! paranoja !!!! kn-2 będzie budował dopiero nowy burmistrz…