BKS remisuje w Trzebini

Bocheński KS zremisował 1-1 w Trzebini z miejscowym MKS w meczu XVIII kolejki małopolskiej IV ligi. Bramkę dla bochnian zdobył Marek Handzlik, dla gospodarzy Drobniak. Po tym spotkaniu BKS zajmuje nadal ósmą pozycję w tabeli.

W opinii trenera BKS – Marcina Leśniaka, jego podopieczni zdominowali wydarzenia na boisku w pierwszej połowie meczu. W drugiej, jeden błąd w ustawieniu obrony doprowadził do wyrównania stanu rywalizacji. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy dzisiaj pokusić się o 3 punkty, trochę pokrzyżowała nam plany kontuzja Sebastiana Serafina który w przerwie musiał opuścić boisko – relacjonował mecz Marcin Leśniak. Trener bochnian dodał również, że jest zadowolony z postawy swojej drużyny: Jeżeli w kolejnych meczach będziemy grać na tym poziomie co dzisiaj, myślę ze wynik w każdym meczu może być korzystny dla nas.