Sukcesy młodych bocheńskich judoków na turnieju międzynarodowym

11 medali (3 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe) przywieźli z XIII Międzynarodowego Turnieju Judo „Biała Zima” w Opolu młodzi judocy z bocheńskiego MOSiRu i uczniowie klas sportowych z PSP Nr 2.

W zawodach, które odbyły się 13 lutego br. uczestniczyło ok. 150 zawodników i zawodniczek z Estonii, Białorusi, Niemiec, Austrii, Słowacji, Czech i Polski. Zawody stały na wysokim poziomie i rozgrywane były na dwóch matach, w trzech kategoriach wiekowych. Nasi sportowcy zdobyli 11 medali – 3 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe.

5 miejsce zajął Bartłomiej Olchawa w kategorii 33kg. W zawodach startowali również Jakub Nosalski i Krzysztof Kozak obaj w kategorii 41kg. Dodatkowo w klasyfikacji drużynowej MOSiR Bochnia zajął II miejsce.