Potrącił w Łapczycy i uciekł

Bocheńscy policjanci poszukują kierowcy, który 30 stycznia ok. godz. 17.25 w Łapczycy na drodze A-4 potrącił 43 letniego mężczyznę z 14 letnim niepełnosprawnym synem, gdy przebiegali przez jezdnię w okolicy sygnalizatorów drogowych.

Poszukiwany przez policję kierowca poruszał się ciemnym pojazdem osobowym, prawdopodobnie produkcji japońskiej. Kierowca po potrąceniu nie zatrzymując się odjechał w kierunku Krakowa.

Obaj poszkodowani zostali przewiezieni do Szpitala Powiatowego w Bochni. Mężczyzna doznał złamania podudzia, natomiast chłopiec tylko ogólnych potłuczeń. U mężczyzny stwierdzono ponad 2 promile alkoholu we krwi.

Wszystkie osoby mogące udzielić informacji o przedmiotowym zdarzeniu proszone są o kontakt z Policją.

Bocheńscy policjanci czekają na informację pod numerem (14) 61 52 225, (14) 61 52 258, (14) 61 52 288, 997, albo 112.

There are 1 comments

  1. i znów pijany, kiedy sie skończy wreszcie to picie – pijaki ????????a teraz dopiero pretensje do całego świata tylko do siebie nie, jeszcze dziecko prowadził

Read previous post:
Poszukiwany dawca szpiku dla Przemka. Zobacz jak możesz pomóc

13 letni Przemek z Brzeska zmaga się z ostrą białaczkę szpikową. Walka z chorobą to również zmaganie z czasem, gdyż...

Close