Jutro ważenie na bocheńskim Rynku przed sobotnią galą bokserską

Jutro na bocheńskim rynku odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia zawodników sobotniej gali Prime Boxing Night Pełna Moc 5. Widzowie mogą spodziewać się również innych atrakcje przygotowanych przez organizatorów. Tego dnia na Rynku będzie również działała Strefa Kibica, gdyż wieczorem swoje drugie spotkanie w ramach EURO 2024 rozgrywać będzie reprezentacja Polski.

Ceremonia Ważenia oraz Konferencja Prasowa rozpocznie się zaraz po meczu, około godziny 20:00.

Charytatywna Gala „Prime Boxing Night Pełna Moc V” odbędzie się w sobotę w Łapczycy. Podczas wydarzenia sławy sportowego świata wespół z zawodnikami z terenu całej Polski, a nawet spoza jej granic, zawalczą, aby zebrać pieniądze na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Pełna Moc oraz chorej na bardzo rzadki zespół wad wrodzonych „Mowat-Wilson” Julii Flądro.

Organizatorami i współorganizatorami wydarzenia są: Fundacja Pełna Moc, Gmina Bochnia, Miasto Bochnia, Wójt Gminy Bochnia Marek Bzdek oraz Jodogym – Siłownia i Fitness. Sponsorem głównym wydarzenia jest Klub Prime, a sponsorami i partnerami są: TBI, DWK Dorota i Łukasz Kaczmarczyk, Skład Budowlany InwestorOdnowaFelg.plSBA DesignWypożyczalnia Can-AM 3kola.eu, Spyder, Ryker WieliczkaBochnianin.plBochnia Brzesko z bliskaCombiasty VideoMirosław Laszkowski PhotographySativaLifeSTARnowa.TVAr-fotoFundacja Jesteśmy Pod ŚcianąSzkoła Sztuk Walki Fighter Team, GT sim Race, Kolor Plus Studio, Zakład Przedsiębiorstwa Mięsnego ,,Dziad”.

Podczas samej gali natomiast, oprócz wrażeń sportowych, które zapewnią fighterzy, na przybyłych gości czekać będą również występy zaproszonych artystów. O oprawę muzyczną zadbają DJ Hubertus Energy 2000 i DJ Pepe, zespoły: Monsterllica, Explozja i Love Story. Na scenie pojawi się także zespół taneczny z Bochni „New Fresh Space” wraz z niesamowitym duetem: akrobatą Marcinem Mroczkiem i utalentowaną tancerką modern jazz balet, wychowanką Akademii Tańca i Gimnastyki „Elite” z Jaworzna – Nikolą Postawą.

Bilety będą do nabycia będą również w piątek 21.06.2024 na płycie Rynku od godziny 16:00, w dniu wydarzenia w kasach Hali Widowiskowo Sportowej w Łapczycy oraz w punktach:

Gerex-dział odnowy felg – Brzeska 55a
Fabryka Formy Studio One – Brzeska 24/2