Reklama

Jasełka w Cikowicach

Dnia 19 stycznia 2020 (niedziela) w Wiejskim Domu Kultury miało miejsce Spotkanie Noworoczne połączone z Jasełkami .   Jak przebiegały? O tym w wiadomości, którą otrzymaliśmy od kierownik biblioteki i świetlicy w Cikowicach – Elżbiety Miękiny. 

 

Tegoroczne [jasełka – MK] miały charakter tradycyjny, połączony ze scenami z życia codziennego i idealnie oddały ducha Świąt Bożego Narodzenia oraz najcenniejsze wartości, jakimi są miłość, wiara i rodzina. Aktorzy są ambitni i wytrwali. To utalentowani , wrażliwi i otwarci na kulturę, sztukę i piękno młode osoby, którzy bardzo chętnie korzystają z propozycji przygotowanej przez kierownika miejscowej placówki. Potrafią poruszyć i rozbawić do łez. Dzięki nim można na chwilę oderwać się od codzienności i wyjątkowo spędzić niezapomniane chwile. Okres świąteczny skłania do refleksji nad własnym życiem. Jest znakomitą okazją, by spędzić więcej czasu z rodziną, przyjaciółmi, by cieszyć się miłością i radością innych.

Serdeczne podziękowania dla dzieci, młodzieży z grupy teatralnej za duże zaangażowanie i chęci do działania na rzecz społeczności lokalnej; sołtysowi i Radzie Sołeckiej, paniom z Kołu Gospodyń Wiejskich i rodzicom, którzy zaangażowali się podczas przygotowań do uroczystości.

Dziękujemy zaproszonym gościom i mieszkańcom za bardzo liczne przybycie.

Niech każda chwila Nowego Roku żyje własnym pięknem i obdaruje wszystkich pomyślnością i szczęściem. Niech przyniesie pełno radosnych chwil i spełni najskrytsze marzenia.

Elżbieta Miękina

foto: nadesłane