Wanny prostokątne – dlaczego warto na nie postawić?

Wanny prostokątne cieszą się bardzo dużą popularnością, czemu trudno się dziwić. Wyróżniają się uniwersalnym charakterem, który idzie w parze z możliwością spersonalizowania, a co za tym idzie, dopasowania wanny prostokątnej do wymiarów i rozkładu łazienki. Dlaczego jeszcze warto na nią postawić? W jakich pomieszczeniach będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę? Podpowiadamy.

  • Wanny prostokątne – gdzie się sprawdzą?
  • Wanna prostokątna – poznaj jej zalety

Wanny prostokątne – gdzie się sprawdzą?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, prostokątne wanny cechują się niespotykaną uniwersalnością. Świetnie sprawdzają się w łazienkach, które, mówiąc kolokwialnie, nie robią wrażenia swoim metrażem. Z powodzeniem można zamontować je przy jednej ze ścian w pomieszczeniu lub w rogu, dzięki czemu nie będzie zajmować zbyt wiele miejsca. Co ważne, wannę prostokątną można kupić w różnych rozmiarach, dopasowując ją nie tylko do gabarytów wnętrza, ale przede wszystkim potrzeb jej użytkowników.

W przypadku wanien prostokątnych nie musimy się obawiać, że nie zda egzaminu w większych pomieszczeniach. Wręcz przeciwnie – nic nie stoi na przeszkodzie, aby stała się sercem przestronnej łazienki. Jeśli jesteśmy posiadaczami wnętrza z oknem, świetnym rozwiązaniem będzie ustawienie jednego z dłuższych boków wanny równolegle do niego. Nie dość, że aranżacja łazienki mocno na tym zyska, to w dodatku możemy relaksować się w świetle słońca lub księżyca.

Sklep prolazienki.pl – wanny prostokątne w wielu konfiguracjach idealne do Twojej łazienki!

Wanna prostokątna – poznaj jej zalety

Do dyspozycji mamy wiele rodzajów urządzeń sanitarnych – wanny prostokątne akrylowe, żeliwne, stalowe, a nawet szklane. Dzięki temu możemy postawić na materiał skrojony na miarę naszych potrzeb.

Najważniejszą zaletą wanny prostokątnej jest wszechstronność jej zastosowania. Uniwersalny kształt sprawia, że sprawdzi się zarówno w małej, jak i dużej łazience – podobnie jak wanna narożna. Nie bez znaczenia pozostaje także jej funkcjonalność. Świetnie nadaje się do montażu we wnękach lub przy ścianie, a co za tym idzie, z miejsca staje się integralną częścią każdej aranżacji łazienki.

Bardzo dużym atutem wanny prostokątnej jest również ergonomiczny kształt, a niektóre modele zostały wzbogacone również o specjalnie zaprojektowane miejsca na głowę czy łokcie. To sprawia, że zarówno wieczorne, jak i poranne kąpiele stanowią synonim wygody i komfortu. Co ważne, mogą z niej korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Nie można również przejść obojętnie obok faktu, że do wyboru mamy modele w różnych odsłonach – w praktyce mowa o rozmiarach, kolorach i materiałach. Warto stawiać na urządzenia ze sprawdzonych sklepów z ceramiką łazienkową takich jak m.in. prolazienki.pl.

Pro Łazienki – wyposażenie łazienki

Adres firmy:
Kazimierza Gierdziejewskiego 5, 02-495 Warszawa

Telefon:
+48 22 111 00 80

Strona WWW:
https://prolazienki.pl/