Teatr Artystokracki zaprasza na „Dom Mortefelusza”

 serdecznie zaprasza na premierowe spektakle swojej nowej, autorskiej sztuki – „Dom Mortefelusza”. Zaplanowane są dwa terminy wystawienia sztuki na deskach bocheńskiego Oratorium św. Kingi: 5 i 12 kwietnia 2024 r. o godz. 19:00. 
Mary Molley to młoda pisarka, której marzeniem jest wydanie swojej pierwszej powieści. Jednak ile jest w stanie poświęcić, żeby je zrealizować? I jak cienka jest granica między fikcją a prawdą?
Scenariusz do sztuki „Dom Mortefelusza” napisała Martyna Strach. Więcej o sztuce można dowiedzieć się z zapowiedzi publikowanych na facebookowej stronie Teatru.
Bilety w cenie 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). Możliwa wcześniejsza rezerwacja miejsc pod linkiem: bit.ly/artystokracki-rezerwacje (link aktywny do godz. 14:00 w dniu sztuki).
Teatr Artystokracki powstał w 2017 r. z inicjatywy Zofii Sitko i nieprzerwanie działa przy Stowarzyszeniu Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej. Wystawił dotychczas 5 autorskich sztuk oraz wystąpił w licznych mniejszych formach scenicznych organizując również tematyczne koncerty i uczestnicząc w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych w Bochni, powiecie bocheńskim, powiecie wielickim oraz w Krakowie.