Reklama

Jesienna Bochnia widziana oczami artystów

Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników Bochni i jesieni na konkurs plastyczny „Jesienna Bochnia”. Zgłoszenia przyjmowane są do końca października.

Konkurs skierowany jest do wszystkich artystów, od tych najmłodszych, po dorosłych miłośników Bochni. Prace mogą być wykonane dowolną techniką, dopuszczalne jest malarstwo, techniki mieszane czy fotografia. Można wykorzystać wszystkie techniki malarskie, można je ze sobą łączyć, uzupełniać, bawić się z nimi w celu stworzenia dzieła oddającego charakter miasta o tej porze roku.

Liczymy przede wszystkim na młodych, wiernych naszym konkursom plastyków ale zachęcamy także tych, którzy jeszcze nie próbowali swoich sił w tego rodzaju przedsięwzięciach. Jeżeli ktoś nie czuje się malarzem może za pomocą aparatu fotograficznego przekazać klimat Bochni. Liczymy na waszą wyobraźnię. Tematem może być wszystko- od liścia po dym z płonącego ogniska ? wszystko zależy od waszego pomysłu.Jedynym ograniczeniem jest format pracy nie przekraczający wymiaru A2 – zachęcają organizatorzy konkursu.

Prace należy składać do 31 października w Miejskim Domu Kultury. Obrazy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem. Trzeba także podać klasę, szkołę oraz numer telefonu.