Futsal. BSF Bochnia znowu zwycięski

BSF ABJ Powiat Bochnia pokonał 6-2 Eurobus Przemyśl w meczu 15. kolejki. Bochnianie zaprezentowali się doskonale w pierwszej połowie i choć potem mieli moment kryzysu, to zgarnęli cenny komplet punktów na koniec pierwszej rundy.

BSF ABJ Powiat Bochnia 6-2(4-0) Eurobus Przemyśl
Łukasz Biel 4′, Pedro Pereira 5′ (k.), Adam Wędzony 9′, Minor Cabalceta 19′, Arkadiusz Budzyn 25′, Minor Cabalceta 38′ – Cristian Neme 30′, D. Demski 32′

BSF: Krystian Jaszczyński, Oliwier Piwowarczyk – Wojciech Przybył, Arkadiusz Budzyn, Kamil Surmiak, Minor Cabalceta, Sebastian Leszczak, Adam Wędzony, Pedro Pereira, Wojciech Doroszkiewicz, Sebastian Koza, Łukasz Biel. Trener: Antun Bacić.

Rozpędzeni bochnianie od samego początku zdecydowali się zaatakować z pełną mocą, co szybko przyniosło im gole. W 4. minucie wywalczyli aut po zastosowaniu wysokiego pressingu, a podanie Pedro Pereiry z bliska na bramkę zamienił Łukasz Biel. Chwilę później w polu karnym sfaulowany został szarżujący wzdłuż końcowej linii Sebastian Leszczak i sędziowie podyktowali rzut karny, który następnie wykorzystał Pereira. Już w 9. minucie gospodarze prowadzili 3-0, a tym razem po szybkim ataku podcinką bramkarza rywali zaskoczył Adam Wędzony. W futsalu taki wynik nie gwarantuje jeszcze sukcesu, ale w kolejnych minutach gospodarze nadal utrzymywali inicjatywę, dokładając przed przerwą jeszcze jedno trafienie. Na raty gola zdobył niezwykle skuteczny w ostatnich tygodniach Minor Cabalceta. Pięknego gola na swoim koncie nieco wcześniej mógł mieć też Wojciech Przybył, ale futsalówka po jego strzale nieznacznie minęła spojenie słupka z poprzeczką. Pierwsza, doskonała w wykonaniu bochnian połowa zakończyła się wynikiem 4-0.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Kliknij TUTAJ, aby przeczytać całą relację z meczu