W Bochni odbędzie się mikołajkowy koncert gordonowski

W sobotę  9 grudnia w Bochni, w Kopalni Sztuki Bochnia (Rynek 16) odbędzie się, skierowany dla dzieci,  mikołajkowy koncert gordonowski. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00. 
Koncert gordonowski przeznaczony jest dla dzieci od  urodzenia do 4 lat. Celem koncertu jest umuzykalnienie dzieci. Bogactwo muzyki jakie prezentowane jet podczas występu (różne skalę, rytmy,  różnorakie metrum) ma za zadanie wzbogacić język muzyczny, jakim w przyszłości dzieci będą się posługiwać.
Podczas koncertu wykonawcy będą grać na instrumentach takich jak gitara, pianino, skrzypce czy akordeon. Jednak trzonem całego występu jest śpiew wielogłosowy. Prezentowane piosenki śpiewane będą bez tekstu (tylko na neutralnych sylabach) w celu skupienia uwagi dzieci na muzyce, jej linii melodycznej, rytmie i harmonii.
Koncert gordonowski to wspaniała zabawa i bogate doświadczenie muzyczne owocujące w przyszłości lepszym zrozumieniem języka muzycznego.

Organizator:

Grupa Papaja z Gdowa
Prowadzący:

Tomasz Kurnik – certyfikowany instruktor zajęć gordonowskich. Pasjonat edukacji muzycznej opartej na Teorii Uczenia się Muzyki E. E. Gordona. Muzyk, gitarzysta, kompozytor.
Joanna Pudlik:
Nauczycielka edukacji przedszkolnej, skrzypaczka, pasjonatka kultury i muzyki tradycyjnej.
Małgorzata Bednarczyk -artystka, dyrygentka, nauczycielka muzyki, absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie. Z pasja i zaangażowaniem rozwija talenty swoich uczniów. Ważną część jej artystycznej aktywności stanowi działalność charytatywną.
Bilety do nabycia on line: https://app.evenea.pl/event/893940-1/