„Ziemia Bocheńska potrzebuje pracowitych ludzi w Sejmie” – Mariusz Zając na pikniku w Parku Uzbornia

W niedzielne popołudnie w bocheńskim parku na Uzborni odbył się piknik organizowany przez kandydata Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu RP Mariusza Zająca. Sprzyjająca pogoda i atrakcyjna forma wydarzenia przyciągnęła rodziny z dziećmi, spacerowiczów oraz potencjalnych wyborców, którzy wyrazili chęć osobistego poznania kandydata na stanowisko posła z Ziemi Bocheńskiej.

            Podczas imprezy, chętni mieli możliwość skorzystania z wielu atrakcji, m.in. grilla, malowania twarzy, czy dmuchańców, które cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród młodszych i starszych dzieci. Nie zabrakło również miejsca na krótkie przywitanie, w którym startujący z listy PiS z nr 15 Mariusz Zając zachęcał uczestników wydarzenia do wzięcia udziału w wyborach i udzielenia mu poparcia poprzez skreślenie X przy jego nazwisku na karcie wyborczej 15 października. Swojego wsparcia udzielił również obecny na pikniku wójt Gminy Bochnia Marek Bzdek, który wyraził nadzieję, że „Mariusz będzie pierwszym posłem, który naprawdę będzie ciężko pracował dla Bochni i Ziemi Bocheńskiej.”

Piknik na Uzborni to mocne rozpoczęcie ostatniej prostej kampanii wyborczej, która zakończy się z dniem 15 października.