Reklama

Kolejny raz bochnianie pokazują, że mają serce. Dziękujemy

Pierwsze zabawki, które zostaną przekazane dzieciom ze szpitala w Prokocimiu już do nas dotarły. Dziękujemy. Jednocześnie przypominamy, że wciąż czekamy na kolejne „dostawy”.

Do akcji małżeństwa z Bochni pod hasłem “Podaruj dzieciom zabawkę” przyłączyło się kilka szkół z Bochni i okolicy oraz z Brzeska. Ale nie tylko, także najmłodsze dzieci z przedszkoli i ich rodzice chętnie kupowali zabawki, dla innych, bardziej potrzebujących. Barbara Prysak, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 2 w Bochni, która osobiście przekazała nam worki wypełnione pluszakami, zabawkami, grami, puzzlami, książkami oraz filmami, podkreśla, że to już kolejna zbiórka w jej placówce.

– Informację przekazali nauczyciele, ale zebrane podarki to przede wszystkim zasługa rodziców, którzy licznie odpowiedzieli na akcję. Bardzo nas to cieszy, bo świadczy o ludzkiej bezinteresowności i dobroci, niekiedy hasło zabawki dla przedszkola cieszy mniejszy oddźwiękiem niż sprawienie radości innym, chorym dzieciom – mówiła w rozmowie z nami B. Prysak.
Szczegóły zbiórki, terminy i adresy w artykule Cierpienie, które otwiera serce … – małżeństwo z Bochni zainicjowało akcję „Podaruj dzieciom zabawkę …