reklama a

Wisła Kraków vs Sandecja Nowy Sącz – zapowiedź meczu!

Po blisko miesiącu przerwy od piłkarskich zmagań kibice Wisły Kraków w końcu będą mieli okazję obejrzeć swoją ukochaną drużynę. Złą wiadomością dla fanów tego zespołu jest jednak fakt, że tym razem Biała Gwiazda przygotowywała się do rozgrywek 1. Ligi. Jak zawodnicy prowadzeni przez Jerzego Brzęczka wypadną w pierwszej rywalizacji w opinii bukmachera?

Wisła Kraków vs Sandecja Nowy Sącz

To, co wydarzyło się w poprzedniej kampanii, na zawsze zapisze się w historii polskiej piłki. Wisła Kraków to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów w naszym kraju, dlatego też trudno było wyobrazić sobie spadek tego zespołu z Ekstraklasy. Takie są jednak fakty i Biała Gwiazda obecnie przygotowywała się do rozgrywek 1. Ligi. Głównym zadaniem tego zespołu będzie szybki powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. O tym jednak, że zadanie nie będzie tak łatwe. Przekonało się kilka zespołów w ostatnich latach, które spadały z hukiem z Ekstraklasy. Głównymi rywalami Wisły Kraków w walce o awans będą właśnie takie drużyny jak ŁKS Łódź, Arka Gdynia czy też Podbeskidzie Bielsko-Biała.

 

Wisła Kraków ma za sobą całkiem udane mecze sparingowe. Biała Gwiazda zwyciężyła w 4 z rozegranych 5 rywalizacji, a jedyną wpadkę zaliczyła w przypadku starcia z Podbeskidziem. Warto również podkreślić, że podopieczni Jerzego Brzęczka zdobyli przynajmniej jednego gola w każdym z rozegranych spotkań. Latem w klubie przy Reymonta doszło do sporych zmian, szczególnie pod kątem kadrowym. Nie jest to jednak zaskakująca sytuacja, ponieważ było pewne, że kilku zawodników będzie chciało zostać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Pomimo tego Wisła Kraków nadal jest jednak głównym kandydatem do awansu na podstawie kursów, które przygotował PZBuk bukmacher.

Sandecja Nowy Sącz w poprzednich latach była raczej drużyną, która plasowała się w górnych rejonach tabeli. Fani Ekstraklasy mogą kojarzyć ten zespół z występów w najwyższej klasie rozgrywkowej, jednak miało to miejsce już kilka lat temu.

Statystyki z meczów bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami przemawiają na korzyść Wisły Kraków, jeżeli weźmiemy pod uwagę mecze przy Reymonta. Biała Gwiazda zwyciężyła w 2 ostatnich meczach domowych z tym rywalem, jednak w 2 poprzednich starciach w Nowym Sączu gospodarze nie zaliczyli porażki.

Oferta bukmachera

W ofercie bukmachera na ten mecz znajdziesz wiele interesujących propozycji. Sandecja Nowy Sącz w 3 z 4 rozegranych meczów sparingowych zaliczyła wynik btts, natomiast Wisła Kraków w każdym meczu kontrolnym strzeliła przynajmniej jednego gola. W związku z tym interesującą propozycją z oferty legalnego bukmachera jest tutaj dla mnie typ na wynik btts.

Południe pokonało Północ na zakończenie sezonu – sprawdź artykuł!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95