Gmina Lipnica Murowana. Inauguracja sezonu letniego. Koncert przy lipnickim Leonardzie

W najbliższą niedzielę – 3 lipca serdecznie zapraszamy na godzinę 17:00 na plac przy kościele św. Leonarda gdzie będą miały miejsce Inauguracja letniego sezonu oraz oraz koncert „Muzyczna podróż w cztery strony świata”.

W tym dniu na scenie wystąpią Gabriela i Michał Kubarscy – młodzi artyści, którzy poznali się w trakcie studiów w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Zestawienie skrzypiec i akordeonu po krótkim czasie okazało się świetnym połączeniem instrumentalnym pozwalającym stworzyć wyjątkowe kreacje muzyczne. Repertuar wykonywany przez artystów obejmuje muzykę z różnych stron świata, przez argentyńskie tango, muzykę francuską, aż po Bałkany. Muzycy występowali w najważniejszych salach koncertowych na Śląsku m.in. w: Filharmonii Śląska im. H. M. Góreckiego w Katowicach, Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, Klubie Muzycznym MUZA  im. Jana Kiepury i wielu innych.

Na to piękne wydarzenie gorąco zapraszają Organizatorzy: Wójt Gminy Lipnica Murowana, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Lipnicy Murowanej oraz Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej.