reklama a

Czerwiec pełen atrakcji w Wiśniczu…

Gmina Nowy Wiśnicz serdecznie zaprasza do Parku 400-lecia u podnóża zamku, gdzie już 3 czerwca 2022 roku rozpoczną się Dni Wiśnicza. Tego wieczoru na scenie zagoszczą artyści Teatru Nowego z Nowego Sącza ze spektaklem „Zemsta” wg Aleksandra Fredry (bezpłatne wejściówki do odbioru w Miejskim Ośrodku Kultury, Rynek 6 w Nowym Wiśniczu). Zapowiada się świetna zabawa a to dopiero początek, bo w kolejnych dniach tj. 4-5 czerwca park będzie tętnił życiem za sprawą Jarmarku Wiśnickiego, Parady Orkiestr Dętych, Dnia Dziecka i wielu innych atrakcji.

Natomiast 18 czerwca na wiśnickim zamku niezwykłe wydarzenie-Wielka Gala Operowo-operetkowa „Jasny Uśmiech Wiosny” w wykonaniu Zespołu Opery Krakowskiej. W niedzielę, 19 czerwca, w wyjątkowej scenerii wiśnickiego zamku odbędzie się koncert zespołu Another Pink Floyd, Orkiestry Baczków i Sinfonii Carpathia pod dyrekcją Wojciecha Zwierniaka. Gościnnie wystąpi Marek Raduli.

Zachęcamy do śledzenia stron www.nowywisnicz.pl, www.zamekwisnicz.pl oraz www.moknowywisnicz.pl, gdzie na bieżąco będą zamieszczane informacje dotyczące wydarzeń.

Do zobaczenia w Wiśniczu!!!