Reklama

Już niedługo charytatywny turniej Activlab Futsal Cup

Już za dwa tygodnie, 26 marca w Hali Widowiskowo – Sportowej w Łapczycy odbędzie się I Turniej Piłki Halowej Activlab Futsal Cup.  Podczas tego całodniowego wydarzenia oprócz piłki ważny będzie aspekt charytatywny. Cały przychód z turnieju przekazany będzie na rzecz Fundacji Auxilium.

 

W turnieju udział weźmie dwanaście zespołów podzielonych na trzy, czterozespołowe grupy. Losowania ich dokonano w piątek 11 marca w Restauracji Sąsiedzka w Bochni, która jest jednym ze sponsorów Turnieju.

 

W obecności przedstawicieli zespołów, wylosowano następujące grupy turnieju:

Grupa A:

 1. KPP Wieliczka
 2. Kopalnia Soli Wieliczka
 3. Czarni Kobyle
 4. Activlab Sport

Grupa B:

 1. Parkers
 2. Krawczyk Team
 3. Oldboys BKS Bochnia
 4. Super Czuper

Grupa C:

 1. Mufa Team
 2. Schodki Team
 3. Regis Bochnia
 4. KPP Brzesko

W grupach mecze rozgrywane będą w systemie każdy z każdym. Do ćwierćfinału awansuje osiem najlepszych zespołów – po dwie z największą ilością punktów z każdej grupy oraz dwie najlepsze spośród tych, które zajęły 3. lokatę.

Turniej rozpocznie się o godzinie 8.30 w sobotę 26 marca, a zakończy meczem finałowym, przewidzianym na godzinę 17.14. Będzie to 26 spotkanie tego wydarzenia. To jednak nie koniec atrakcji. Wydarzeniu towarzyszyć będą licytacje, konkursy z nagrodami, pokazy tańca, pokazy rycerskie, samochodów driftowych,  a także loteria nagród. Całość zakończy się o godzinie 18.30.