Reklama

RDN Religia – ruszył nowy kanał internetowy

Współpracujące z Moją Bochnią radio RDN Małopolska uruchomiło nowy radiowy kanał internetowy. RDN Religia można słuchać przez całą dobę z każdego miejsca na ziemi, trzeba tylko posiadać internet.

Już za kilka lat w Polsce większość rozgłośni rozpocznie nadawanie cyfrowo. Wówczas na jednej częstotliwości radiowej, na której teraz emitowany jest jeden program, zmieści się ich kilka. RDN Religia będzie wówczas drugim kanałem radia diecezjalnego – mówi ks. Bogusław Maciaszek, dyrektor stacji. – Jest to prezent dla słuchaczy na 15-lecie naszej rozgłośni i przygotowanie do cyfrowego radia – dodaje szef RDN Małopolska i RDN Religia.

W RDN Religia będzie można posłuchać dobrej muzyki chrześcijańskiej, audycji ewangelizacyjnych, informacji z diecezji tarnowskiej, serwisów Radia Watykańskiego. W programie kanału znalazł się także m.in. cykl audycji ks. prof. Michała Hellera „Drogami myślących” oraz wspomnienia najważniejszych wypowiedzi Jana Pawła II, a także inne programy ewangelizacyjne – czytamy na stronie www.rdn.pl.

Radio RDN Małopolska planuje uruchomienie kolejnych kanałów internetowych, m.in. prezentujących lokalną muzykę.

Link do RDN Religia dla Windows Media Player: http://radiointernetowe.net:7002

Link do RDN Religia dla Winamp-a: http://radiointernetowe.net:7002/listen.pls