Reklama

Przestańmy się wstydzić rozmawiać o seksie. Cykl darmowych porad seksuologa

Dla wielu seks wciąż jest tematem tabu, chcemy odczarować te utarte schematy i otworzyć społeczeństwo na intymne rozmowy. W związku z tym organizujemy cykliczne spotkania z seksuologiem. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do dalszej części wpisu.

 

Darmowa porada seksuologa

Jako butik erotyczny https://n69.pl/ mamy możliwość dotarcia do naprawdę dużej ilość osób. Dlatego właśnie postanowiliśmy wykorzystać swój potencjał, przy okazji robiąc coś dobrego dla wszystkich. Nie każdy może sobie pozwolić na skonsultowanie swoich problemów z seksuologiem czy to ze względów finansowych, czy jakichkolwiek innych, więc chcemy stworzyć taką możliwość dla każdego. W związku z tym pomysłem, co dwa tygodnie na naszym profilu na Instagramie odbywają się spotkania z seksuologiem Izabelą Jung. O każdym spotkaniu informujemy za pomocą postów, a dzięki odpowiedniemu wyprzedzeniu czasowemu, macie możliwość przygotowania sobie nurtujących Was pytań, na które odpowie nasza specjalistka. Pytania możecie kierować na nasz profil, a następnie my anonimowo zadamy je podczas transmisji. Każde spotkanie dotyczy innej tematyki, o czym również informujemy wcześniej. Ponadto tematy są dobierane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych obserwatorów.

Jaką mamy w tym misję jako N69.pl?

Dla nas przede wszystkim liczy się klient, ale nie jako osoba robiąca u nas zakupy, tylko jako osoba, której możemy pomóc odkryć na nowo siebie i swoją seksualność. Jako sklep N69.pl nie chcemy jedynie dostarczać produktów, ale również dzielić się profesjonalną wiedzą. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromna jest luka w systemie edukacji seksualnej, dlatego chcemy, choć w taki sposób próbować ją załatać. Kluczem do udanego życia intymnego jest właśnie świadomość i to na nią kładziemy tak ogromny nacisk. Nasi Pracownicy mają szkolenia produktowe bezpośrednio od marek, z którymi współpracujemy m.in LELO czy We-Vibe.

Przestańmy się wstydzić

Niestety wiele osób wciąż uważa gadżety erotyczne jako coś, czego się wstydzi, o czym się nie mówi, a sex-shopy omijane są szerokim łukiem. Z czego to wynika? Właśnie z braku świadomości i tego, że w naszym społeczeństwie utarło się, że to coś złego. Absolutnie tak nie jest i właśnie dlatego, chcemy to odczarować. Gadżety takie jak przykładowo wibratory erotyczne czy seksowna bielizna Obsessive pomogły wielu parom zmagającym się z problemami łóżkowymi, chociażby przez stymulację, przez którą kobiety w końcu mogły poczuć orgazm, czy przedłużanie stosunku dla mężczyzny, który dotąd nie mógł cieszyć się zbyt długim zbliżeniem z partnerką. To są ważne kwestie i o nich chcemy mówić głośno.