Reklama

Jak otrzymać bonus bukmacherski?

Wsparcie młodych sportowców i najlepszych krajowych drużyn, możliwość oglądania wydarzeń sportowych na żywo, dostarczanie atrakcyjnych i aktualnych treści ze świata sportu… To tylko część oferty bukmacherów działających na polskim rynku. Zapraszamy do lektury naszego artykułu, z którego dowiesz się o najlepszych bonusach bukmacherskich, jak również o tym, jak dziś firmy bukmacherskie starają się docierać do swoich klientów.

 

Bukmacherzy jako dostawcy wartościowych treści

Jeszcze wiele lat temu kojarzyli się opinii publicznej jako osoby wykorzystują naiwność graczy i tym samym bogacili się ich kosztem. Z pewnością ta opinia dziś już nie jest uzasadniona, ponieważ marketing firm bukmacherskich sprawił, że odbiorcy wydarzeń sportowych doceniają ich finansowy wkład w sponsoring wydarzeń sportowych jak np. Fortuna wspierająca KSW czy też Polski Związek Narciarski i też prowadzą wiele aktywnych dział na polu edukacyjnym jak STS, który prowadzi fundację Sport Twoją Szansą wspierającą aktywizację osób niepełnosprawnych oraz talentów mogących dać wiele radości polskim kibicom w przyszłości. Nie da się ukryć, że takie wsparcie szczególnie na etapie szkolenia jest bardzo istotne i też nie każdą rodzinę stać na finansowanie rozwijanie umiejętności sportowych swoich dzieci.

Dla aktywnych graczy (posiadających środki na koncie) bukmacherzy umożliwiają śledzenie niektórych wydarzeń sportowych na żywo! Ma to miejsce w przypadku oferty bukmachera STS. Jeżeli jesteś kibicem Górnika Zabrze, Pogoni Szczecin czy Jagiellonii, to miej świadomość tego, że Twoja drużyna sportowa jest wspierana przez STS i tym samym otrzymuje wsparcie od bukmachera, co zwiększa możliwości finansowe klubów.

Wyraźnie da się zauważyć, że bukmacherzy starają się oferować wartościowe vlogi internautom. Przykładem tego jest kanał na YouTube bukmachera Fortuna, który we współpracy z kanałem „Piłkarzyki” zamieszcza wiele interesujących quizów pomiędzy gospodarzami i gośćmi, którzy są znani z ekranów telewizorów Tomasz Ćwiąkała czy Andrzej Twarowski. Z pewnością taki format może przybliżyć potencjalnemu klientowi ofertę bukmachera, jak przede wszystkim sprawi, że widz spędzi przyjemne kilkanaście minut przed ekranem swojego urządzenia czy telewizora.

Innym przykładem jest program „Quiz pod napięciem” realizowany przez bukmachera ETOTO, w którym to znane osobistości rywalizują w zespołach dwuosobowych i odpowiadają na pytania z różnych kategorii. Jest to program dający wiele emocji, ponieważ udzielenie niepoprawnej odpowiedzi sprawia, że uczestnik jest rażony piorunem.

Gdzie można otrzymać najlepszy bonus bukmacherski?

Z pewnością wabikiem, który potrafi przyciągnąć graczy jest bonus. Dodatkowe środki bonusowe z pewnością są czymś miłym i dodatkowo dopieszczają gracza, a zarazem jest to zabieg przyciągający i zarazem zatrzymujący gracza przy bukmacherze. Od zawsze w Internecie i w prywatnych rozmowach pomiędzy graczami pojawiały się spory dotyczące tego, który z bukmacherów dysponuje najlepszym bonusem. Wszelkie dywagacje często były oparte na subiektywnych ocenach, jednak Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu oraz Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk przeanalizowali ofertę bukmacherów pod kątem atrakcyjności bonusu i okazało się, że najlepszy bonus powitalny możesz znaleźć w ofercie STS.

W badaniu wzięło udział 10 największych bukmacherów w Polsce, którzy umożliwiają otworzenie konta i rozpoczęcie obstawiania zdarzeń sportowych. Pod lupę wzięto takie czynniki jak m.in.:

  • kurs minimalny kuponu
  • wymagana liczba obrotów
  • zakres zakładów bukmachera
  • liczba i rodzaj kuponów brana pod uwagę przy uwzględnianiu bonusu

STS posiada bogatą ofertę na zakłady wirtualne, w postaci wyścigów psów jak i meczów wirtualnej piłki nożnej. Z pewnością jest to czynnik, który powoduje, że warto z niej korzystać.

Pamiętaj, że hazard jest nielegalny dla osób poniżej 18 roku życia, a obstawiania zakładów wiąże się z ryzykiem przegranej. STS wspiera leczenie osób uzależnionych

 

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.