Reklama

Uzbierano wiele dobra. Wspólne świętowanie 5 urodzin Ali i Hani

W piątkowe przedpołudnie 9 kwietnia 2021 r odwiedziliśmy Alę i Hanię podczas świętowania ich piątych urodzin. Radość bliźniaczek, na rzecz których prowadzona była charytatywna zbiórka była niesamowita gdy zobaczyły masę prezentów oraz swój urodzinowy tort.

W imieniu Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci – Jachowicz Tradycja i Kultura pod przewodnictwem Beaty Drużkowskiej ,które działa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Bochni udało się pod jego patronatem zorganizować zbiórkę potrzebnych rzeczy dla dziewczynek m.in. pampersy, chusteczki, kaszki, mleka, ubranka itp.

Dziękuję Dyrekcji Szkoły za życzliwość w organizacji zbiórki panu dyrektorowi  Marianowi Mikulskiemu, paniom Monice Czesak,  Jolancie Kościółek, rodzicom i uczniom ze Szkoły nr 1, państwu Kasi i Tomaszowi Knap z klubu sportowego Ladies Team, pani  Sylwii Pałkowskiej za wykonanie tortu urodzinowego (przy okazji zapraszamy do nowo powstającej pracowni tortów artystycznych na ul.Legionów Polskich 4 w Bochni), dziękuję również pani Marzence Wronie-Szydłowskiej, Miejskiemu Przedszkolu nr 2 w Bochni z panią dyrektor Bernadettą Noskowicz-Czajką, rodzicom w tym pani Klaudynie Cupał  i przyjaciołom oraz ludziom dobrego serca ,którzy włączyli się z zewnątrz do zbiórki. Dziękuję mediom : Bochnianin.pl , mojaBochnia.pl , Bochnia Brzesko z bliska , Kbc24 Bochnia , Kulturalna Bochnia, Gazeta Krakowska – powiedziała Beata Drużkowska.

 

O dziewczynkach, o chorobach które przeszły i na które cierpią możecie przeczytać TUTAJ