Reklama

W weekend cykl wydarzeń na osiedlu Niepodległości

W najbliższy weekend na największym bocheńskim osiedlu odbędzie się cykl wydarzeń: „Osiedle Dobrych Wibracji”. Będzie to impreza sąsiedzka, na którą zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Bochni, a w szczególności społeczność osiedla Niepodległości.

Na sobotę 15 września od godz. 16:00 do 22:00 zaplanowano piknikową imprezę sąsiedzką. Każdy mieszkaniec Bochni będzie mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami kulinarnymi przynosząc ze sobą własne wypieki, by poczęstować nimi pozostałych uczestników wydarzenia. Na wszystkich czekać będzie pyszna i zdrowa lemoniada.

Wszyscy chętni będą mogli zabrać ze sobą wszystko, co może się przydać na wspólnym piknikowaniu: koce, gry i inne akcesoria, które umożliwiają bezpieczną zabawę, uzupełniając przygotowane atrakcje. Do dyspozycji uczestników będą zielone błonia znajdujące się przy ul. Jakubowskiego, które udostępni Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bochni.

Niedzielny poranek upłynie pod znakiem wysiłku fizycznego, który po wspólnym biesiadowaniu na pewno będzie wskazany. Zajęcia z wykwalifikowaną kadrą trenerów personalnych zostały podzielone na grupy. Miejscem ich realizacji będzie siłownia Junior-Senior.

Plan wydarzeń:

Sobota 15 września – start o godz. 16.00

– strefa wypoczynku,

– wspólna biesiada sąsiedzka,

ponadto:

– minikaraoke,

– animacje i konkursy z nagrodami,

– Zabawa taneczna z dj,

– plenerowa lekcja tańca,

– pierwsze bocheńskie zawody w przeciąganiu liny i podnoszeniu się na drążku.

niedziela 16 września – start o godz. 7.00

TRENING FITNESS – work street combo

7.00 – blok dla seniorów,

8.00 – blok dla pań,

9.00 – blok dla panów,

10.00 – blok dla dzieci.

Projekt „Osiedle Dobrych Wibracji” jest realizowany w ramach zadania Budżetu Obywatelskiego Bochni, zgłoszonego przez mieszkańców os. Niepodległości.