Reklama

III zawody pływackie o puchar wójta gminy Bochnia -wyniki

W dniu 19 czerwca odbyły się III Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Bochnia na Krytej Pływalni w Proszówkach. Jak co roku, rywalizacja była zacięta, a w niektórych przypadkach sekundy decydowały o wyniku zawodów.

Flagową dyscypliną była sztafeta, w której wzięli udział zawodnicy w każdej kategorii wiekowej.

Po raz trzeci sztafetę o Puchar Wójta Gminy Bochnia wygrała:

  1. Szkoła Podstawowa im ks. Józefa Skwiruta i Gimnazjum w Proszówkach (warto zaznaczyć, iż tym samym zapewnili sobie pozostawienie pucharu na własność, który do tej pory był przechodni).
  2. ZSG Nieszkowice Wielkie
  3. ZSG Damienice

Szkoły, które zajęły w sztafecie I,II i III miejsce otrzymają puchar, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe podczas Święta Gminy Bochnia 7.07.2018 r. o godz. 18.00 w Słomce.

Oprócz sztafety odbyły się zawody indywidualne, zwycięzcami edycji 2018 są następujące osoby:

25 m KRAUL DZIEWCZĘTA KL. 1-2

  1. Pac Agnieszka – Damienice
  2. Pilch Katarzyna – Proszówki
  3. Pałkowska Milena – Proszówki

25 m KRAUL CHŁOPCY KL. 1-2

  1. Paruch Maciej – Proszówki
  2. Bartownik Bartosz – Nieszkowice Wielkie
  3. Rodak Jakub – Nieszkowice Wielkie

25 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 1-2

  1. Pac Agnieszka – Damienice
  2. Motała Maja – Proszówki
  3. Bednarz Julia – Proszówki

25 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 1-2

  1. Paruch Maciej – Proszówki
  2. Stefański Maksymilian – Proszówki

25 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL.1-2

  1. Pac Agnieszka – Damienice
  2. Pilch Katarzyna – Proszówki
  3. Sobas Emilia – Proszówki

25 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 1-2

  1. Paruch Maciej – Proszówki
  2. Potęga Kacper – Nieszkowice Wielkie
  3. Góral Kamil – Damienice

25 m KRAUL DZIEWCZĘTA KL. 3-4

  1. Skoczek Małgorzata – Gawłów
  2. Jawień Lena – Stanisławice
  3. Hyrc Maja – Gawłów

25 m KRAUL CHŁOPCY 3-4

  1. Przybyłko Tomasz – Proszówki
  2. Kukułka Krystian – Nieszkowice Wielkie
  3. Ziółko Przemysław – Proszówki

25 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 3-4

  1. Batko Alicja – Stanisławice
  2. Skoczek Małgorzata – Gawłów
  3. Jawień Lena – Stanisławice

25 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 3-4

  1. Sitko Adam – Gawłów
  2. Przybyłko Tomasz – Proszówki
  3. Pruchnicki Maciej – Proszówki

25 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL. 3-4

  1. Skoczek Małgorzata – Gawłów
  2. Jawień Lena – Stanisławice
  3. Zagórska Katarzyna – Siedlec

25 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 3-4

  1. Przybyłko Tomasz – Proszówki
  2. Rodak Emanuel – Nieszkowice Wielkie
  3. Wszołek Filip – Proszówki

50 m KRAUL DZIEWCZĘTA KL. 5-6

  1. Stępień Karolina – Proszówki
  2. Poznańska Joanna – Damienice
  3. Kukieła Małgorzata – Proszówki

50 m KRAUL CHŁOPCY KL.5-6

  1. Imiołek Michał – Damienice
  2. Biernat Kacper – Proszówki
  3. Batko Adam – Stanisławice

50 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 5-6

  1. Obrał Aleksandra – Nieszkowice Wielkie
  2. Kukieła Małgorzata – Proszówki
  3. Szewczyk Milena – Proszówki

50 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 5-6

  1. Imiołek Michał – Damienice
  2. Batko Adam – Stanisławice
  3. Ciemiała Kail – Nieszkowice Wielkie

50 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL. 5-6

  1. Stępień Karolina – Proszówki
  2. Łukasik Patrycja – Gawłów
  3. Burdak Anna – Damienice

50 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 5-6

  1. Imiołek Michał – Damienice
  2. Biernat Kacper – Proszówki
  3. Samek Kacper – Baczków

50 m KRAUL DZIEWCZĘTA – KL. 7 + GIMNAZJUM

  1. Duda Anna – Proszówki
  2. Stępień Anna – Proszówki
  3. Wesołowska Małgorzata – Siedlec

50 m KRUL CHŁOPCY – KL. 7 + GIMNAZUJM

  1. Pałkowski Filip – Proszówki
  2. Ucisko Konrad – Stanisławice
  3. Bielewicz Oskar – Nieszkowice Wielkie

50 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 7 + GIMNAZJUM

  1. Stępień Anna – Proszówki
  2. Bukowiec Olga – Proszówki

50 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 7 + GIMNAZJUM

  1. Bielewicz Oskar – Nieszkowice Wielkie
  2. Pałkowski Filip – Proszówki
  3. Ucisko Konrad – Stanisławice

50 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL. 7 + GIMNAZJUM

  1. Duda Anna – Proszówki
  2. Stępień Anna – Proszówki

50 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 7 + GIMNAZJUM

  1. Bielewicz Oskar – Nieszkowice Wielkie
  2. Pałkowski Filip – Proszówki
  3. Ucisko Konrad – Stanisławice

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz już dziś zapraszamy na IV edycje zawodów, która planowana jest w czerwcu 2019 r.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów:

  • Gmina Bochnia
  • Kopalnia Soli w Bochni
  • Cafeteria Espresso z Bochni

    _____

Organizatorzy