Reklama

Koncert Noworoczny Orkiestry z Baczkowa w Hali Widowiskowo-Sportowej – zapowiedź

Stało się już tradycją, że na początku roku Orkiestra Dęta z Baczkowa zaprasza wszystkich miłośników dobrej muzyki na Koncert Noworoczny. Dotychczas wydarzenie to organizowano w Oratorium św. Kingi, ale ponieważ z każdym rokiem publiczności przybywało, dzięki dobrej współpracy władz Miasta Bochni i Gminy Bochnia tegoroczny koncert będzie miał miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 32.

W programie koncertu znajdą się utwory związane z okresem Bożego Narodzenia ale również autorskie aranżacje dyrygenta Orkiestry – Wojciecha Zwierniaka wielu znanych i lubianych przebojów z gatunku muzyki rozrywkowej. Podobnie jak we wrześniowym koncercie Orkiestry większość z nich zostanie wykonana z towarzyszeniem sekcji smyczkowej.

Koncert Noworoczny odbędzie się w najbliższą niedzielę, 21 stycznia 2018 roku o godzinie 16.00. Wstęp na koncert bezpłatny.

Choć większość wykonywanych podczas koncertu utworów będzie nowych, zapewne znajdzie się wśród nich ubiegłoroczny przedświąteczny teledysk „Zamieszanie z prezentami”.