reklama a

Zagłosuj na Dom Dziecka, dzieci wygrają zimowe prezenty

Jak co roku, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, firma Wawel SA oraz Fundacja „Wawel z Rodziną” organizuje akcję „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”.

W ramach tej akcji, już od kilku lat, wspieramy Domy Dziecka na terenie całej Polski. Również w tym roku ponad 6 ton naszych słodyczy trafi do dzieci z 443 placówek w całym kraju.

Fundacja poinformowała nasz portal, iż także placówka z Bochni obdarowana zostanie słodyczami. Słodki Pakiet, zawierający 14 kg słodyczy, zostanie dostarczony do Domu Dziecka przez Przedstawiciela Handlowego firmy Wawel do dnia 23 grudnia 2009 r.

Tradycyjnie też organizujemy konkurs dla internautów. Na specjalnie uruchomionym serwisie www.wawel.com.pl dotyczącym akcji przeprowadzone zostanie głosowanie. Internauci będą mogli oddawać swój głos na wybraną przez siebie placówkę z załączonej listy. Dziesięć placówek opiekuńczo-wychowawczych, na które wpłynie największa liczba głosów, otrzyma zimowe zestawy sportowe. W każdym zestawie będą sanki, jabłuszka na śnieg, plecaki, kamizelki polarowe oraz zestawy gier planszowych.

Pragniemy serdecznie zaprosić do udziału w akcji i tym samym sprawienia dzieciom zimowej niespodzianki. Zachęcamy wszystkich Państwa przyjaciół i znajomych do wsparcia Państwa placówki. Każdy oddany głos nagrodzimy elektroniczną kartką świąteczną z podziękowaniem za udział w akcji oraz kuponem na filiżankę gorącej czekolady Wawel. Kupony będzie można zrealizować w jednym z 13 salonów firmowych Wawel w całej Polsce.