Reklama

Alternatywna komunikacja miejska jeździ

Zgodnie z obietnicami z wtorku burmistrz zagwarantował dla mieszkańców Bochni alternatywną komunikację na czas protestu w RPK.

Jak poinformował nas sekretarz miasta Ireneusz Sobas 7 pojazdów zapewnia alternatywną komunikację na liniach miejskich, na których kursy zawiesiło dzisiaj RPK. – Staramy się utrzymać zarówno ten sam rozkład jazdy wszędzie tam gdzie jest to możliwe, w niektórych sytuacjach rozkład wymaga lekkich modyfikacji, jaki trasy linii. Dokładamy wszelkich starań, aby nie zmieniać wieloletnich przyzwyczajeń mieszkańców w obszarze komunikacji – dodaje sekretarz

Na pytanie, jak długo potrwa ten tymczasowy stan, sekretarz odpowiedział krótko – Nikt na to pytanie nie zna odpowiedzi. Rzeczywistość sama jej udzieli.

There are 5 comments

 1. Podajemy do wiadomości wszystkich mieszkańców jak się spisuje nowa organizacja komunikacji w obrębie miasta .Sukces czy niewypał?

 2. Jak można nie zapłacić swojej firmie (RPK w większej części jest własnością Bochni)za wykonaną już usługę, a dawać zarobić obcej firmie która jak widać jeżdżi podobnymi gruchotami i w dodatku nie nadającymi się do komunikacji miejskiej. O co chodzi – czyżby o kasę?.Ciekawe kto nad tym myślał i kto zarobi – czy tylko firma która wykonuje tzw.komunikację zastępczą?

 3. czyli widzieliśmy wczoraj jak będzie wyglądać komunikacja „made in kosturkiewicz” !!
  masakra !!!!
  gdzie te szumnie zapowiadane autobusy miejskie ???
  prezes bzuk chyba cieszy się z nowego zadania bo z czynszów ma nadwyżki finansowe , w sam raz na paliwko dla autobusików !!!
  busiarze mogą wozić gości na wesele ale komunikacja miejska ich przerasta !!!!

 4. ja już nienawidzę tego miasta. Zobaczcie jak dobrze funkcjonuje MPK w BRZESKU, punktualnie, tanio i pojawiają się nowe autobusy niskopodłogowe. Uczmy się od lepszych.