Piłka nożna IV liga: BKS pokonał Wolanię 2:0

Po dobrym meczu BKS pokonał w sobotę Wolanię Wola Rzędzińska 2:0. Powinno być jednak przynajmniej 4:0, ponieważ gospodarze nie wykorzystali wszystkich bramkowych sytuacji.

W ostatnią sobotę o godzinie 11.00 na stadionie BKS-u przy ul. Parkowej odbył się mecz 13 kolejki IV Ligii pomiędzy Bocheńskim Klubem Sportowym a Wolanią Wolą Rzędzińską.

BKS przeważał zdecydowanie przez całe spotkanie, tworząc kilka znakomitych sytuacji bramkowych. Dwie z nich zostały wykorzystane. W 64 minucie pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił Paweł Kępa, drugą w 91 minucie – w doliczonym czasie gry – Mateusz Więsek.

Goście stworzyli sobie jedną stuprocentową sytuację, ale strzał napastnika Wolanii (głową) minął minimalnie bramkę Janusza Piątka.

Po 13 kolejce BKS zajmuje 11 miejsce w tabeli. Więcej informacji na stronie klubu: www.bksbochnia.pl