MOSiR: wyjazdowa porażka siatkarzy

Bocheńscy siatkarze niestety nie dali rady krakusom i po zaciętej walce przegrali w tie breaku z drużyną Wawel Kraków. Było to trzecie spotkanie w ramach III ligi piłki siatkowej.

Piątkowy (16.10) mecz był spotkaniem wyjazdowym, rozegranym w ramach rozgrywek o mistrzostwo III ligi piłki siatkowej. Niestety mecz zakończył się przegraną 2:3 naszych zawodników, ale była to dopiero pierwsza porażka bochnian w trakcie obecnego sezonu. Wyniki poszczególnych setów przedstawiają się następująco 27:25, 23:25, 25:21, 23:25, 15:8.

Mecz mimo, że rozgrywany w nieogrzewanej sali wprowadził gorącą atmosferę, zawodnicy walczyli zacięcie o każdy punkt, o czym świadczą wyniki. – Brakło nam trochę szczęścia w ostatnim secie, tie breaku. W sumie według mojej oceny kluczowy był pierwszy set bardzo pechowo przegrany na przewagi, mimo posiadania piłki setowej przez naszych zawodników. Należy jednak pochwalić bocheńskich siatkarzy za walkę jaką podjęli z mocnym przeciwnikiem – mówił po meczu Aleksander Kmiecik, kierownik bocheńskiego zespołu.

Czwarty mecz w ramach III ligi siatkówki odbędzie się w najbliższy weekend w Bochni. Tym razem drużyna CONTIMAX MOSiR zmierzy się z zawodnikami z EIFFEL ORZEŁ Wieprz.