BKS rozgromił Olimpię Wojnicz 4:0

Po dobrych 60 minutach gry, ponieważ pierwszych 30 minut do udanych zaliczyć zdecydowanie nie należy, BKS wygrał z Olimpią Wojnicz 4:0.

Najlepszym zawodnikiem meczu w bocheńskiej drużynie był Kamil Rynduch, który był strzelcem pierwszej bramki w 36 minucie i asystował przy kolejnej. Od bardzo dobrej strony pokazał się w meczu także Paweł Kępa, który, strzelając bramkę w 76 minucie i rozgrywając bardzo dobry mecz, zrehabilitował się przed własną publicznością za niestrzelonego karnego w meczu z Migilanami sprzed dwu tygodni. Kolejne bramki strzelali Marek Handzlik – 63 minuta i Adrian Strach – 91 minuta.

Co po meczu powodzili trener Leszek Janiczak i strzelcy bramek Kamil Ryndych oraz Paweł Kępa?

Oglądnij w TV Fleszu wraz z relacją z meczu we wtorek.