WOŚP: Na razie tylko kilku wolontariuszy

Jeszcze tylko do poniedziałku przyjmowane są zgłoszenia wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak na razie zarejestrowało się tylko kilka osób.

Bocheński sztab może liczyć maksymalnie 80 osób. Z informacji uzyskanych w Miejskim Domu Kultury wynika, że chociaż wydano bardzo dużo blankietów, wypełniony kwestionariusz przyniosło zaledwie kilka osób. Być może pozostali czekają na ostatnią chwilę w poniedziałek – zastanawia się Anna Kocot-Maciuszek, dyrektor MDK. Warto pamiętać, że termin 7 grudnia jest nieprzekraczalny z przyczyn organizacyjnych.

Celem 24. Finału WOŚP będzie, podobnie jak w minionym roku, podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki ludzi w podeszłym wieku.

Kandydaci na wolontariuszy WOŚP powinni:
– zapoznać się z regulaminem wolontariusza na stronie WOŚP;
– wypełnić i podpisać ankietę dostępną w sekretariacie MDK i na stronie www.mdk.bochnia.pl (pamiętając o wszystkich rubrykach!);
– zgłosić się do MDK z ankietą osobiście, w jednym z poniższych terminów:
• 04.12.2015 r. (piątek) w godzinach od 12:30 do 14:00
• 07.12.2015 r. (poniedziałek) w godzinach od 09:00 do 11:00 oraz od 12:30 do 15:00.
– należy przynieść ze sobą dobrej jakości zdjęcie legitymacyjne na pendrive (nie mniejsze niż 800×600 pikseli, koniecznie w formacie jpg);
– należy monitorować stronę www.mdk.bochnia.pl, będą na niej zamieszczane informacje o wszystkich bieżących, ważnych sprawach dotyczących 24. Finału WOŚP.

WAŻNE!
• Wolontariusze, którzy nie ukończyli 16. roku życia, kwestują pod warunkiem, że towarzyszy im osoba pełnoletnia, której dane zostały umieszczone na ankiecie wolontariusza.
• Regulamin oraz ankieta dostępne do pobrania poniżej i w sekretariacie MDK.
• W razie pytań – kontakt pod numerem Tel.: 14 611 69 01 lub osobiście, w siedzibie sztabu w Miejskim Domu Kultury w Bochni, ul. Regis 1.

Dane dotyczące organizacji 24. Finału WOŚP:
Organizator: Miejski Dom Kultury w Bochni
Numer sztabu: #3395
Szef sztabu: Małgorzata Kowalska-Wróbel, tel. 14 611 80 98, kbmdk@poczta.onet.pl.