Paranienormalni w Bochni – wyniki konkursu

Konkurs, w którym można było wygrać wejściówki na występ kabaretu Paranienormalni, został rozstrzygnięty. Satyrycy zawitają do Bochni 29 marca. Spektakl rozpocznie się w Hali Widowiskowo-Sportowej o 20.00.

Podwójne wejściówki na występ kabaretu Paranienormalni wygrały dwie panie: Anna K. i Barbara M. Każda z nich dostała wiadomość mailową z potwierdzeniem tego faktu.

————————————————————————————————–

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne? Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. „Żarty się skończyły” to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo – piszą satyrycy o swoim nowym show.

Czas trwania programu to prawie 2 godziny – cena biletu wynosi 55 zł. Indywidualnie bilety można nabyć w Miejskim Domu Kultury, ul. Regis 1 lub na www.kabaretowebilety.pl. Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod numerem tel: (41) 361-80-47. Bilety wraz z fakturą zostaną dostarczone pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.