Reklama

Kto zwyciężył w przeglądzie „Młode Talenty”

W Oratorium św. Kingi odbył się koncert laureatów podczas, którego zostali wyłonieni najlepsi. Zanim stanęli oni na deskach sceny podczas finałowego koncertu przeszli przez eliminacje i pokonali wielu uczestników.

Do tegorocznej edycji „Młodych Talentów zgłosiło się wielu chętnych, były wśród nich grupy oraz indywidualni uczestnicy. Każdy od przedszkolaka po ucznia szkoły średniej mógł walczyć o tytuł najlepszego. – Z roku na rok konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem – powiedziała Ewa Krzywda z MDK-u. Ze względu na wielu chętnych eliminacje odbywały się przez dwa dni. W tym czasie uczestnicy prezentowali na scenie Oratorium św. Kingi swoje umiejętności wokalne, taneczne, aktorskie. Udział w przeglądzie jest dla młodych artystów wspaniałą okazją do rozwijania swoich talentów a także zrobienia kroku w przód – występowania nie tylko przed bocheńską publicznością ale również udziału w konkursach na szerszą skalę.

Finałem przeglądu był koncert laureatów. Zastali oni wyłonieni z licznego grona biorących udział eliminacjach. Tytuł „Młody Talent 2009 roku” zdobyli: Zespół Top Can 21, Aleksandra Fischer, Katarzyna Czachurska, Oddział III – 5 latków z MP nr.6 w Bochni, Duet- Justyna Kaczmarska i Aleksander Paliński, Jazz Dance Center – grupa powyżej 12 lat, Kamil Loryś.