WOŚP: PiS i Bocheńska Grupa Rajdowa na 22. finale

12 stycznia odbędzie się 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem celem akcji będzie zbiórka pieniędzy na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Siedziba bocheńskiego sztabu WOŚP mieścić się będzie w Hali Widowiskowo – Sportowej. Od samego rana datki do puszek zbierać będą wolontariusze.

Od godziny 16:00 w Hali Widowiskowo Sportowej zagrają bocheńskie zespoły rockowe.

Gwiazdą 22. Finału WOŚP będzie grupa PiS, która wystąpi w składzie Piotr Lekki, Robert „Sierściu” Mastalerz, Wojciech Feć, Piotr Lipka. Będzie to debiut grupy PiS na deskach sceny „wośpowej.” Koncert rozpocznie się o godz. 18:00.

Tuż przed godziną 20:00 zostaną ogłoszone wyniki zbiórki, będą też nagrodzeni wolontariusze, którzy zebrali najwięcej pieniędzy. O 20:00 przed Halą Widowiskowo Sportową rozbłyśnie tradycyjne Światełko do nieba.

Impreza dodatkowa:
Bocheńska Grupa Rajdowa

Bocheńska Grupa Rajdowa to pasjonaci rajdów samochodowych, w skład grupy wchodzi kilkunastu członków, wśród nich zawodnicy i sędziowie, zrzeszeni w Automobilklubie Śląskim. BGR działa czynnie od 2009 roku i może pochwalić się wieloma sukcesami organizacyjnymi, między innymi: zorganizowanie rajdowego show na bocheńskim Rynku, zainicjowanie 1 Rajdu Ziemi Bocheńskiej i zabezpieczenie odcinka w centrum Bochni, zorganizowanie charytatywnego rajdowego pikniku dla Dorotki Botkowskiej, organizowanie testów dla załóg rajdowych. Tym razem, wraz z grupą załóg samochodów terenowych, BGR chce przyłączyć się do organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Bochni 22. Finału WOŚP, organizując rajdowo-terenową imprezę na ulicy Partyzantów.

12 stycznia 2014 r. godz. 10:00 – 15:00.